W krainie zażenowania
Znów po latach wydrukowałem Eskapismo. Początkowo plany był taki, aby regularnie drukować teksty z minionego roku. Chciałem to robić w celach archiwizacyjnych oraz dla przyjemności. Lubię składać książki. Dobór czcionek, obmyślanie formatu, estetyczna aktywność towarzysząca…